Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 1998
nawet do 100 centymetrów.
7. Wszystkie systemowe zestawy WECO umożliwiają indywidualną aranżację wnętrz.
8. Specjalna tablica magnetyczna dostępna u sprzedawców ułatwia samodzielną aranżację - planowanie staje się łatwe i bezbłędne.
9. Zestawy WECO dzięki elementom łączącym o module szerokości co 4 cm, umożliwiają planowanie z dokładnością co do centymetra.
10. Gwarantują optymalne wykorzystanie powierzchni. Ta cecha ważna jest szczególnie w małych mieszkaniach oraz przy nietypowej architekturze.

Polecane przez SWARZĘDZ S.A.
MEBLE NA LATA
KIWI
Teraz nowość
BŁYSZCZĄCE CZY MATOWE?
Ciemne, jasne, lakierowane lub nie: wszystkie będą wyglądać wspaniale - Twoje meble.
KIWI MEBLO zadba o to, by Twoje drewniane sprzęty były zawsze
nawet do 100 centymetrów.<br>7. Wszystkie systemowe zestawy WECO umożliwiają indywidualną aranżację wnętrz.<br>8. Specjalna tablica magnetyczna dostępna u sprzedawców ułatwia samodzielną aranżację - planowanie staje się łatwe i bezbłędne.<br>9. Zestawy WECO dzięki elementom łączącym o module szerokości co 4 cm, umożliwiają planowanie z dokładnością co do centymetra.<br>10. Gwarantują optymalne wykorzystanie powierzchni. Ta cecha ważna jest szczególnie w małych mieszkaniach oraz przy nietypowej architekturze.<br><br>Polecane przez SWARZĘDZ S.A.<br>MEBLE NA LATA<br>KIWI<br>Teraz nowość<br>BŁYSZCZĄCE CZY MATOWE?<br>Ciemne, jasne, lakierowane lub nie: wszystkie będą wyglądać wspaniale - Twoje meble.<br>KIWI MEBLO zadba o to, by Twoje drewniane sprzęty były zawsze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego