Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
regenerujące oraz jest znakomitym antyutleniaczem. Łagodzi podrażnienia i skutecznie poprawia stan nawilżenia cery przesuszonej i łuszczącej się. Przywraca świeży wygląd skórze zmęczonej, o zszarzałym kolorycie, pozostawiając ją miękka i elastyczną.

BALSAM DO CIAŁA Z MASŁEM KAKAOWYM I OLEJEM JOJOBY
Cocoa Butter
Balsam wzbogacony masłem kakaowym i olejem z jojoby zapewni optymalne nawilżenie skóry. Jego lekka konsystencja powoduje, że jest on łatwo wchłaniany przez skórę. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Stosuj codziennie, po kąpieli lub prysznicu.

BALSAM Z ALOESEM I OLEJEM Z AWOKADO
Aloe Vera
Dzięki lekkiej konsystencji orz zawartości aloesu i oleju z awokado balsam spełnia Twoje oczekiwania nawilżonej i wygładzonej
regenerujące oraz jest znakomitym antyutleniaczem. Łagodzi podrażnienia i skutecznie poprawia stan nawilżenia cery przesuszonej i łuszczącej się. Przywraca świeży wygląd skórze zmęczonej, o zszarzałym kolorycie, pozostawiając ją miękka i elastyczną.<br>&lt;gap&gt;<br>BALSAM DO CIAŁA Z MASŁEM KAKAOWYM I OLEJEM JOJOBY<br>Cocoa Butter<br>Balsam wzbogacony masłem kakaowym i olejem z jojoby zapewni optymalne nawilżenie skóry. Jego lekka konsystencja powoduje, że jest on łatwo wchłaniany przez skórę. Odpowiedni dla każdego typu skóry. Stosuj codziennie, po kąpieli lub prysznicu.<br>&lt;gap&gt;<br>BALSAM Z ALOESEM I OLEJEM Z AWOKADO<br>Aloe Vera<br>Dzięki lekkiej konsystencji orz zawartości aloesu i oleju z awokado balsam spełnia Twoje oczekiwania nawilżonej i wygładzonej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!