Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fokus. Poznać i zrozumieć świat
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok wydania: 2003
telefon komórkowy z czytnikiem kart) w miejscu wypadku w kilkadziesiąt sekund może ustalić wszystko, co najważniejsze. Jaką grupę krwi ma pacjent, na co jest uczulony, czy nie ma cukrzycy, rozrusznika serca itp.
Lekarzowi system umożliwia błyskawiczne przekazanie tzw. danych krytycznych pacjenta do szpitala, do którego jest przewożony, w celu ustalenia optymalnego sposobu pomocy.
Największą siłą "KryptografJi" jest to, że wszystkie dane, zamiast na twardym dysku komputera, są przechowywane jako osobne zaszyfrowane zbiory na serwerze w sieci. To także najlepsza gwarancja bezpieczeństwa.
Instytucje upoważnione do uzupełniania schowków mogą poruszać się tylko w obrębie swoich skrytek. Lekarz zobaczy historię choroby pacjenta, ale nie
telefon komórkowy z czytnikiem kart) w miejscu wypadku w kilkadziesiąt sekund może ustalić wszystko, co najważniejsze. Jaką grupę krwi ma pacjent, na co jest uczulony, czy nie ma cukrzycy, rozrusznika serca itp. <br>Lekarzowi system umożliwia błyskawiczne przekazanie tzw. danych krytycznych pacjenta do szpitala, do którego jest przewożony, w celu ustalenia optymalnego sposobu pomocy. <br>Największą siłą "KryptografJi" jest to, że wszystkie dane, zamiast na twardym dysku komputera, są przechowywane jako osobne zaszyfrowane zbiory na serwerze w sieci. To także najlepsza gwarancja bezpieczeństwa. <br>Instytucje upoważnione do uzupełniania schowków mogą poruszać się tylko w obrębie swoich skrytek. Lekarz zobaczy historię choroby pacjenta, ale nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego