Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
SA nikt nie jest w stanie mi udzielić informacji, kiedy bez przeszkód będę mógł blokować telefon - denerwuje się pan Stanisław.
Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami telekomunikacji.
- Wyjaśnię sprawę waszego Czytelnika jak najszybciej - obiecuje Faktowi Roman Wilkoszewski, szef biura prasowego TP w województwie warmińsko-mazurskim.
AGNIESZKA KOZERA

Drożej za list, taniej za paczkę
Listy zwykłe o wadze do 100 gramów, zdrożały o 5 groszy, a listy priorytetowe (a więc te, które dotrą do adresata dzień po ich nadaniu) - o 10 gr.
Za znaczek na list do 20 gramów płacimy teraz 1,25 zł, na list od 20 do 50 gramów - 1,35 zł
SA nikt nie jest w stanie mi udzielić informacji, kiedy bez przeszkód będę mógł blokować telefon&lt;/&gt; - denerwuje się pan Stanisław.<br>Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami telekomunikacji.<br>&lt;q&gt;- Wyjaśnię sprawę waszego Czytelnika jak najszybciej&lt;/&gt; - obiecuje Faktowi Roman Wilkoszewski, szef biura prasowego TP w województwie warmińsko-mazurskim.<br>&lt;au&gt;AGNIESZKA KOZERA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Drożej za list, taniej za paczkę&lt;/&gt;<br>Listy zwykłe o wadze do 100 gramów, zdrożały o 5 groszy, a listy priorytetowe (a więc te, które dotrą do adresata dzień po ich nadaniu) - o 10 gr.<br>Za znaczek na list do 20 gramów płacimy teraz 1,25 zł, na list od 20 do 50 gramów - 1,35 zł
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego