Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sportowiec
Nr: 46 (1408)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1977
ma co, bo wygląda na to, że kontakt z tymi przeciwnikami został utracony. Ale Austriacy, Finowie, Francuzi, a nawet Hiszpanie, Holendrzy, Włosi - jak oni to robią? Przecież konflikt klub-reprezentacja, o którym u nas tak głośno, powinien być w tych krajach znacznie silniejszy niż u nas.
"Ale oni mają Amerykanów" - pada zwykle odpowiedź, która w świecie basketu ma siłę zaklęcia. W porządku, tylko dlaczego my ich nie mamy? Pytanie pozornie naiwne, choć w dalszym ciągu okaże się, że nie aż tak beznadziejne, jak się wydaje. Tymczasem powróćmy jeszcze na chwilę w strefę Europy Zachodniej.
Prawdą jest, że wartość reprezentacji w tych
ma co, bo wygląda na to, że kontakt z tymi przeciwnikami został utracony. Ale Austriacy, Finowie, Francuzi, a nawet Hiszpanie, Holendrzy, Włosi - jak oni to robią? Przecież konflikt klub-reprezentacja, o którym u nas tak głośno, powinien być w tych krajach znacznie silniejszy niż u nas. <br>&lt;q&gt;"Ale oni mają Amerykanów"&lt;/&gt; - pada zwykle odpowiedź, która w świecie &lt;foreign lang="eng"&gt;basketu&lt;/&gt; ma siłę zaklęcia. W porządku, tylko dlaczego my ich nie mamy? Pytanie pozornie naiwne, choć w dalszym ciągu okaże się, że nie aż tak beznadziejne, jak się wydaje. Tymczasem powróćmy jeszcze na chwilę w strefę Europy Zachodniej. <br>Prawdą jest, że wartość reprezentacji w tych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!