Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
drużyna Polonii rozegra mecz z Granicą Kętrzyn na stadionie w Pasłęku. Granica to w tej chwili czołówka IV ligi, chociaż piłkarze z Kętrzyna mieli na początku rundy dwie "wpadki". Bilans naszych spotkań jest korzystny dla nas. W sierpniu 2003 roku wygraliśmy w Pasłęku 2:1, w marcu 2004, w Kętrzynie, padł remis 1:1.
Wydział Gier i Dyscypliny WM OZPN zweryfikował mecz z Orlętami Reszel, jako walkower dla Polonii Pasłęk.
jp

W Lubawie remis 0 : 0
Jeden punkt zdobyty w Lubawie to dobra zaliczka na przyszłość. Mecz był wyrównany, gospodarze grali w drugiej połowie z wiatrem. Szansy na zdobycie gola nie
drużyna Polonii rozegra mecz z Granicą Kętrzyn na stadionie w Pasłęku. Granica to w tej chwili czołówka IV ligi, chociaż piłkarze z Kętrzyna mieli na początku rundy dwie "wpadki". Bilans naszych spotkań jest korzystny dla nas. W sierpniu 2003 roku wygraliśmy w Pasłęku 2:1, w marcu 2004, w Kętrzynie, padł remis 1:1. <br>Wydział Gier i Dyscypliny WM OZPN zweryfikował mecz z Orlętami Reszel, jako walkower dla Polonii Pasłęk.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Lubawie remis 0 : 0&lt;/&gt;<br>Jeden punkt zdobyty w Lubawie to dobra zaliczka na przyszłość. Mecz był wyrównany, gospodarze grali w drugiej połowie z wiatrem. Szansy na zdobycie gola nie