Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
Plus mogą Państwo złożyć osobiście w jednostce Baku lub telefonicznie (0 800 323232). Otwarcie rachunku następuje po zawarciu z Bankiem umowy o prowadzenie Eurokonta Plus. Z chwilą zawarcia umowy otrzymują Państwo kartę IKM, a w ciągu 7 dni - kartę Maestro.
Eurokonto Plus to nie tylko rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, lecz także pakiet produktów i usług, umożliwiających przeprowadzanie transakcji w Banku i poza nim:
Identyfikacyjna Karta Magnetyczna (IKM), pozwala na wypłatę gotówki w placówkach naszego Banku w kraju.
Karta Maestro to międzynarodowa karta płatnicza, przeznaczona do regulowania płatności w placówkach handlowych i usługowych, opatrzonych symbolami edc/Maestro.
Karta Maestro umożliwia pobieranie gotówki z
Plus mogą Państwo złożyć osobiście w jednostce Baku lub telefonicznie (0 800 323232). Otwarcie rachunku następuje po zawarciu z Bankiem umowy o prowadzenie Eurokonta Plus. Z chwilą zawarcia umowy otrzymują Państwo kartę IKM, a w ciągu 7 dni - kartę Maestro.<br>Eurokonto Plus to nie tylko rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, lecz także pakiet produktów i usług, umożliwiających przeprowadzanie transakcji w Banku i poza nim:<br>Identyfikacyjna Karta Magnetyczna (IKM), pozwala na wypłatę gotówki w placówkach naszego Banku w kraju.<br>Karta Maestro to międzynarodowa karta płatnicza, przeznaczona do regulowania płatności w placówkach handlowych i usługowych, opatrzonych symbolami edc/Maestro.<br>Karta Maestro umożliwia pobieranie gotówki z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego