Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
miała być nadawana w języku angielskim. Atutem Wizji miał być jednak sport i to nie retransmisje marginalnych zamorskich imprez, ale przede wszystkim mecze naszej reprezentacji.
Od początku było jednak jasne, że platforma mająca w ofercie tylko jeden program autorski po polsku (Wizja 1) nie podbije rodzimego rynku. Sport sportem, ale pakiet należy rozszerzyć o programy, do których nasi widzowie zdążyli się już przyzwyczaić. Czyli najlepiej byłoby pozyskać telewizję publiczną wraz z jej "Wiadomościami", "Teleexpressem" czy "Panoramą". Tym bardziej że na Zachodzie istnieje zasada must carry, polecająca platformom komercyjnym transmitowanie programów telewizji publicznej.
Wkrótce po starcie Wizji TV w rodzimym eterze pojawiła
miała być nadawana w języku angielskim. Atutem Wizji miał być jednak sport i to nie retransmisje marginalnych zamorskich imprez, ale przede wszystkim mecze naszej reprezentacji.<br>Od początku było jednak jasne, że platforma mająca w ofercie tylko jeden program autorski po polsku (Wizja 1) nie podbije rodzimego rynku. Sport sportem, ale pakiet należy rozszerzyć o programy, do których nasi widzowie zdążyli się już przyzwyczaić. Czyli najlepiej byłoby pozyskać telewizję publiczną wraz z jej "Wiadomościami", "Teleexpressem" czy "Panoramą". Tym bardziej że na Zachodzie istnieje zasada &lt;foreign&gt;must carry&lt;/&gt;, polecająca platformom komercyjnym transmitowanie programów telewizji publicznej.<br>Wkrótce po starcie Wizji TV w rodzimym eterze pojawiła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego