Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1998
zwraca się żadnych opłat za rozpoczętą już podróż. Podróżny, który nie skorzystał ze wszystkich opłacanych możliwości i atrakcji, nie może żądać z tego tytułu zwrotu pieniędzy. Stena Line nie ponosi odpowiedzialności za majątek osobisty uczestnika wczasów podczas jego zamieszkania w domku wczasowym.

Ubezpieczenie
Od 1.07.98 turystom wyjeżdżającym na pakiety wypoczynkowe Stena Line zapewnia ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia.
Ubezpieczenie obejmuje okres, na który został wykupiony pakiet. Jeżeli podróżny decyduje się na przedłużenie pobytu, powinien ubezpieczyć się na dodatkowe dni we własnym zakresie.

Reklamacje:
Ewentualne reklamacje dotyczące wynajmowanego obiektu, jego wyposażenia, czystości itp. należy zgłaszać właścicielowi lub
zwraca się żadnych opłat za rozpoczętą już podróż. Podróżny, który nie skorzystał ze wszystkich opłacanych możliwości i atrakcji, nie może żądać z tego tytułu zwrotu pieniędzy. Stena Line nie ponosi odpowiedzialności za majątek osobisty uczestnika wczasów podczas jego zamieszkania w domku wczasowym.<br><br>&lt;tit&gt;Ubezpieczenie&lt;/&gt;<br>Od 1.07.98 turystom wyjeżdżającym na pakiety wypoczynkowe Stena Line zapewnia ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia.<br>Ubezpieczenie obejmuje okres, na który został wykupiony pakiet. Jeżeli podróżny decyduje się na przedłużenie pobytu, powinien ubezpieczyć się na dodatkowe dni we własnym zakresie.<br><br>&lt;tit&gt;Reklamacje:&lt;/&gt;<br>Ewentualne reklamacje dotyczące wynajmowanego obiektu, jego wyposażenia, czystości itp. należy zgłaszać właścicielowi lub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!