Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa z Ewą
Rok powstania: 2003
Radkiem., a nie ze mną. Dobra. No i tak mnie nie ma w domu. Radka też teraz nie ma w domu. No nie wiem. Bo ja się z umawiałem, że koło ósmej do mnie przyjdzie dopiero. Ale nie, ale rozumiesz, że mnie nie ma w domu.
O Jezu co za palant.

Stary, ale mnie nie ma w domu, jestem zajęty, nie mogę teraz z tobą rozmawiać o tym, że do mnie przyjdziesz. To przyjdź, ale jak ja będę w domu.
Co ja mam mówić...
A Arek będzie u mnie nocował.....Jak przyjdę do domu to do niego zadzwonię. No to na
Radkiem., a nie ze mną. Dobra. No i tak mnie nie ma w domu. Radka też teraz nie ma w domu. No nie wiem. Bo ja się z &lt;gap reason="privacy"&gt; umawiałem, że koło ósmej do mnie przyjdzie dopiero. Ale nie, ale rozumiesz, że mnie nie ma w domu.&lt;/div&gt;<br>&lt;who1&gt;O Jezu co za palant. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="phone"&gt;Stary, ale mnie nie ma w domu, jestem zajęty, nie mogę teraz z tobą rozmawiać o tym, że do mnie przyjdziesz. To przyjdź, ale jak ja będę w domu. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Co ja mam mówić... &lt;/&gt;<br>&lt;div type="phone"&gt;A Arek będzie u mnie nocował.....Jak przyjdę do domu to do niego zadzwonię. No to na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego