Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: rozmowa z Ewą
Rok powstania: 2003
Radkiem., a nie ze mną. Dobra. No i tak mnie nie ma w domu. Radka też teraz nie ma w domu. No nie wiem. Bo ja się z umawiałem, że koło ósmej do mnie przyjdzie dopiero. Ale nie, ale rozumiesz, że mnie nie ma w domu.
O Jezu co za palant.

Stary, ale mnie nie ma w domu, jestem zajęty, nie mogę teraz z tobą rozmawiać o tym, że do mnie przyjdziesz. To przyjdź, ale jak ja będę w domu.
Co ja mam mówić...
A Arek będzie u mnie nocował.....Jak przyjdę do domu to do niego zadzwonię. No to na
Radkiem., a nie ze mną. Dobra. No i tak mnie nie ma w domu. Radka też teraz nie ma w domu. No nie wiem. Bo ja się z &lt;gap reason="privacy"&gt; umawiałem, że koło ósmej do mnie przyjdzie dopiero. Ale nie, ale rozumiesz, że mnie nie ma w domu.&lt;/div&gt;<br>&lt;who1&gt;O Jezu co za palant. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="phone"&gt;Stary, ale mnie nie ma w domu, jestem zajęty, nie mogę teraz z tobą rozmawiać o tym, że do mnie przyjdziesz. To przyjdź, ale jak ja będę w domu. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Co ja mam mówić... &lt;/&gt;<br>&lt;div type="phone"&gt;A Arek będzie u mnie nocował.....Jak przyjdę do domu to do niego zadzwonię. No to na
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego