Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 27
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dziewcząt i chłopców. Startowało siedemnaście reprezentacji ze szkół podstawowych z terenu gminy, łącznie 136 uczestników. W kategorii dziewcząt najlepsze miejsca zajęły:
.
Podczas zawodów doszło do miłej niespodzianki. Paweł Szymusiak z SP w Załucznem ustanowił nowy rekord gminy w punktacji indywidualnej tych zawodów. W czterech konkurencjach: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegach na 60 i 1000 metrów, uzyskał łącznie 302 pkt. Poprawił poprzedni rekord Barbary Długopolskiej z SP nr 1 w Cichem, która podczas zawodów w 1996 roku uzyskała 287 pkt. W klasyfikacji drużynowej najwyższe miejsca zajęły:
.
Zwycięzcy w kategoriach dziewcząt i chłopców otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Również
dziewcząt i chłopców. Startowało siedemnaście reprezentacji ze szkół podstawowych z terenu gminy, łącznie 136 uczestników. W kategorii dziewcząt najlepsze miejsca zajęły:<br>&lt;gap&gt;.<br>Podczas zawodów doszło do miłej niespodzianki. Paweł Szymusiak z SP w Załucznem ustanowił nowy rekord gminy w punktacji indywidualnej tych zawodów. W czterech konkurencjach: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegach na 60 i 1000 metrów, uzyskał łącznie 302 pkt. Poprawił poprzedni rekord Barbary Długopolskiej z SP nr 1 w Cichem, która podczas zawodów w 1996 roku uzyskała 287 pkt. W klasyfikacji drużynowej najwyższe miejsca zajęły:<br>&lt;gap&gt;.<br>Zwycięzcy w kategoriach dziewcząt i chłopców otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Również