Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
policja i pogotowie gazowe.
Kiedy po kilku minutach od zgłoszenia strażacy zjawili się na miejscu, z okna mieszkania na czwartym piętrze kamienicy wydobywał się dym - to była na szczęście pierwsza faza pożaru, łatwo więc było nad nim zapanować. Bezdomnych, którzy przebywali w opuszczonej kamienicy, dym szybko przepłoszył.
JOT

Szatański ogień pali wieś
RZYM 150-tysięczną wieś na Sycylii od miesiąca gnębią szatańskie sztuczki: telewizory same się włączają i eksplodują, piecyki rozgrzewają do czerwoności. Dziesiątki domów stanęły w płomieniach. Eksperci od elektryki i wulkanolodzy nie potrafią wyjaśnić tych zjawisk.
PS

Fran(c)kenstein szuka żony
LONDYNOstatni z rodu, baron Clement von Franckenstein
policja i pogotowie gazowe.<br>Kiedy po kilku minutach od zgłoszenia strażacy zjawili się na miejscu, z okna mieszkania na czwartym piętrze kamienicy wydobywał się dym - to była na szczęście pierwsza faza pożaru, łatwo więc było nad nim zapanować. Bezdomnych, którzy przebywali w opuszczonej kamienicy, dym szybko przepłoszył.<br>&lt;au&gt;JOT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Szatański ogień pali wieś&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;RZYM&lt;/&gt;&lt;/&gt; 150-tysięczną wieś na &lt;name type="place"&gt;Sycylii&lt;/&gt; od miesiąca gnębią szatańskie sztuczki: telewizory same się włączają i eksplodują, piecyki rozgrzewają do czerwoności. Dziesiątki domów stanęły w płomieniach. Eksperci od elektryki i wulkanolodzy nie potrafią wyjaśnić tych zjawisk.<br>&lt;au&gt;PS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Fran(c)kenstein&lt;/&gt; szuka żony&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;LONDYN&lt;/&gt;&lt;/&gt;Ostatni z rodu, baron &lt;name type="person"&gt;Clement von Franckenstein
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego