Nr: 02.09 (33)
W ćwierćfinale "Nieposkromione Lwy" pokonali 2:1 Nigeryjczycy, a decydującą bramkę strzelił na 17 minut przed końcem John Utaka. Inne wyniki:

Niecodzienne rzeczy w Sopocie

Koszykarze Prokomu Trefla Sopot jako jedyni nie przegrali w tym sezonie meczu z Ideą Śląskiem Wrocław w EBL. W sobotę podopieczni Eugeniusza Kijewskiego podtrzymali dobrą passę. Wygrali 86:81 i przerwali serię 10 zwycięstw wrocławian w ekstraklasie.
- Zabrakło nam kilku minut i sił. W ostatniej kwarcie prowadziliśmy już 10 punktami, ale nie udało się wygrać - narzekał Muli Katzurin, trener Idei.
Mecz był bardzo zacięty. Koszykarze obu zespołów zdawali sobie sprawę, że zwycięzca ma wielkie szanse na
W ćwierćfinale "Nieposkromione Lwy" pokonali 2:1 Nigeryjczycy, a decydującą bramkę strzelił na 17 minut przed końcem John Utaka. Inne wyniki: &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Niecodzienne rzeczy w Sopocie&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>Koszykarze Prokomu Trefla Sopot jako jedyni nie przegrali w tym sezonie meczu z Ideą Śląskiem Wrocław w EBL. W sobotę podopieczni Eugeniusza Kijewskiego podtrzymali dobrą passę. Wygrali 86:81 i przerwali serię 10 zwycięstw wrocławian w ekstraklasie.<br>&lt;q&gt;- Zabrakło nam kilku minut i sił. W ostatniej kwarcie prowadziliśmy już 10 punktami, ale nie udało się wygrać&lt;/&gt; - narzekał Muli Katzurin, trener Idei.<br>Mecz był bardzo zacięty. Koszykarze obu zespołów zdawali sobie sprawę, że zwycięzca ma wielkie szanse na