Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.13 (41)
Miejsce wydania: Prudnik
Byliśmy dzisiaj słabsi, szczególnie nie mieliśmy pomysłu aby zatrzymać trzypunktowe akcje Pogoni, po których moim koszykarzom opadały ręce - powiedział po meczu zdenerwowany trener
pomogły nawet przerwy na żądanie trenera przyjezdnych Andrzeja Bartosza. Na dwie minuty przed zakończeniem tego jednostronnego widowiska po udanej akcji Rafała Ulricha prudniczanie osiągnęli najwyższe prowadzenie - 81:48. W końcówce szkoleniowiec miejscowych Tomasz Włodowski wprowadził na parkiet debiutanta Rafała Leszczyńskiego. Ten szybko odwdzięczył się trenerowi zdobywając po kilkudziesięciu sekundach swoje pierwsze punkty w karierze w barwach Pogoni. Na 6 sekund przed końcem celną trójką dobił rywala Krzysztof Zarankiewicz i mecz ostatecznie zakończył się trzydziestopunktowym zwycięstwem gospodarzy - 87:57.<br>Byliśmy dzisiaj słabsi, szczególnie nie mieliśmy pomysłu aby zatrzymać trzypunktowe akcje Pogoni, po których moim koszykarzom opadały ręce - powiedział po meczu zdenerwowany trener