Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w 65-70 procentach. Przeważają wśród turystów Słowacy, dalej Polacy, Czesi, rzadziej Holendrzy, Niemcy, Żydzi i inni.
* Tatrzańska Horska Služba interweniuje przy urazach na ścieżkach turystycznych, a bardzo wydatnie pomaga jej śmigłowiec firmy Air Transport Europe typu Ecureuil.
* Turyści lekceważą niebezpieczeństwo letniej burzy w górach. W ubiegłym tygodniu piorun poraził 14-letnią dziewczynkę z Pragi, która skryła się przed burzą w skalnej kolebie.
* "Tatrzańska Noc" to nazwa imprezy, która odbędzie się 23 lipca przy jeziorku w Tatrzańskiej Łomnicy. Występować będzie grupa "The Backwards" z Koszyc - mistrzowie świata w imitowaniu Beatlesów.
* Graniczne przejście przez Rysy jest bardzo korzystne dla Chaty
w 65-70 procentach. Przeważają wśród turystów Słowacy, dalej Polacy, Czesi, rzadziej Holendrzy, Niemcy, Żydzi i inni.<br>* Tatrzańska Horska Slu&#158;ba interweniuje przy urazach na ścieżkach turystycznych, a bardzo wydatnie pomaga jej śmigłowiec firmy Air Transport Europe typu Ecureuil.<br>* Turyści lekceważą niebezpieczeństwo letniej burzy w górach. W ubiegłym tygodniu piorun poraził 14-letnią dziewczynkę z Pragi, która skryła się przed burzą w skalnej kolebie.<br>* "Tatrzańska Noc" to nazwa imprezy, która odbędzie się 23 lipca przy jeziorku w Tatrzańskiej Łomnicy. Występować będzie grupa "The Backwards" z Koszyc - mistrzowie świata w imitowaniu Beatlesów.<br>* Graniczne przejście przez Rysy jest bardzo korzystne dla Chaty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego