Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o nauce angielskiego w Kanadzie
Rok powstania: 2001
tej Wiktorii nie. Jest tam pięknie, ale po prostu czegoś tam brakuje. Nie wiem. Nie widzę siebie tam po prostu. Chyba przeniosę się z powrotem do tej Ontario.
Yhy. A w ogóle w perspektywie chciałabyś tam mieszkać na stałe?
No chyba tak. No.
I masz takie plany tak w zanadrzu, po cichu?
Znaczy tak nic jeszcze nie planuję, ale pewnie tam wyjadę, ale nie wiem, czy zostanę tam na stałe. Może, nie wiem, wrócę do Polski albo będę gdzieś jeszcze indziej mieszkać. Po prostu uwielbiam podróżować i zmieniać miejsce zamieszkania. Nie wiem, dlaczego.
A powiedz, Martusiu, czy poza tej Kanadą, bo...
Yhy
tej &lt;name type="place"&gt;Wiktorii&lt;/&gt; nie. Jest tam pięknie, ale po prostu czegoś tam brakuje. Nie wiem. Nie widzę siebie tam po prostu. Chyba przeniosę się z powrotem do tej &lt;name type="place"&gt;Ontario&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy. A w ogóle w perspektywie chciałabyś tam mieszkać na stałe?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No chyba tak. No.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;I masz takie plany tak w zanadrzu, po cichu?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Znaczy tak nic jeszcze nie planuję, ale pewnie tam wyjadę, ale nie wiem, czy zostanę tam na stałe. Może, nie wiem, wrócę do Polski albo będę gdzieś jeszcze indziej mieszkać. Po prostu uwielbiam podróżować i zmieniać miejsce zamieszkania. Nie wiem, dlaczego.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;A powiedz, Martusiu, czy &lt;vocal desc="yyy"&gt; poza tej &lt;name type="place"&gt;Kanadą&lt;/&gt;, bo...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Yhy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego