Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy religijne
Rok: 1999
oraz tego, któregoś posłał, Jezusa Chrystusa" (Jana 17:3).
Kto więc naprawdę pragnie żyć w nowym świecie, ten musi najpierw poznać wolę Bożą, a potem ją spełniać. Nie ulega bowiem wątpliwości, że ten "świat przemija i tak samo jego pragnienie, ale kto wykonuje wolę Boga, pozostanie na zawsze", aby już po wieczne czasy cieszyć się szczodrymi błogosławieństwami naszego miłościwego Stwórcy (1 Jana 2 :17).
Jeżeli nie zaznaczono inaczej, wszystkie wersety biblijne są tłumaczone z New World Translation of the Holy Scriptures (Pismo Święte w Przekładzie Nowego Świata).

O bliższe informacje lub w sprawie bezpłatnego domowego studium Biblii można pisać do Watch Tower pod
oraz tego, któregoś posłał, Jezusa Chrystusa" (Jana 17:3).<br>Kto więc naprawdę pragnie żyć w nowym świecie, ten musi najpierw poznać wolę Bożą, a potem ją spełniać. Nie ulega bowiem wątpliwości, że ten "świat przemija i tak samo jego pragnienie, ale kto wykonuje wolę Boga, pozostanie na zawsze", aby już po wieczne czasy cieszyć się szczodrymi błogosławieństwami naszego miłościwego Stwórcy (1 Jana 2 :17).<br>Jeżeli nie zaznaczono inaczej, wszystkie wersety biblijne są tłumaczone z New World Translation of the Holy Scriptures (Pismo Święte w Przekładzie Nowego Świata).<br>&lt;gap&gt;<br>O bliższe informacje lub w sprawie bezpłatnego domowego studium Biblii można pisać do Watch Tower pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego