Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest bolesna. Nowe auto przez pierwszy rok użytkowania traci ok. 30 proc. wartości. Kolejny rok to dodatkowe 20 proc. Później cena samochodu również maleje, ale już w zdecydowanie mniejszym tempie. To często skłania do zakupu auta używanego.
Stres - to uczucie nieobce osobom, które posiadają nowe auto i muszą je parkować pod chmurką. Czy rano samochód będzie stał na parkingu, czy nikt się do niego nie włamie? Obawa o nowy samochód zaczyna być na tyle silna, że powoli jego właściciel staje się kłębkiem nerwów. Rozwiązaniem jest miejsce na parkingu strzeżonym, ale ono kosztuje minimum 150 zł miesięcznie.
Może lepiej kupić starsze auto i
jest bolesna. Nowe auto przez pierwszy rok użytkowania traci ok. 30 proc. wartości. Kolejny rok to dodatkowe 20 proc. Później cena samochodu również maleje, ale już w zdecydowanie mniejszym tempie. To często skłania do zakupu auta używanego.<br>Stres - to uczucie nieobce osobom, które posiadają nowe auto i muszą je parkować pod chmurką. Czy rano samochód będzie stał na parkingu, czy nikt się do niego nie włamie? Obawa o nowy samochód zaczyna być na tyle silna, że powoli jego właściciel staje się kłębkiem nerwów. Rozwiązaniem jest miejsce na parkingu strzeżonym, ale ono kosztuje minimum 150 zł miesięcznie.<br>Może lepiej kupić starsze auto i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego