Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy RTV
Rok: 2002
w coraz większych możliwościach urządzeń. Najnowszym osiągnięciem Sony w dziedzinie sprzętu samochodowego jest niezwykły radioodtwarzacz MEX-1HD. Jego wewnętrzny dysk twardy o pojemności 10 GB gwarantuje maksymalną swobodę przy nagrywaniu i odtwarzaniu muzyki oraz zapisie danych. Imponujące są też możliwości komunikowania się z innymi urządzeniami: port we/wy USB, wejście pomocnicze Aux i wejście na karty Memory Stick.
10
Gotowy do odtwarzania
Nowy radioodtwarzacz MEX-1HD wyróżnia się możliwością odtwarzania z wielu źródeł. Karty Sony MagicGate Memory Stick pozwalają n odtwarzanie muzyki chronionej prawami autorskimi.
Można też odtwarzać pliki MP3 ze zwykłych kart Memory Stick, nie jest to jednak wówczas możliwy
w coraz większych możliwościach urządzeń. Najnowszym osiągnięciem &lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt; w dziedzinie sprzętu samochodowego jest niezwykły radioodtwarzacz &lt;name type="prod"&gt;MEX-1HD&lt;/&gt;. Jego wewnętrzny dysk twardy o pojemności 10 GB gwarantuje maksymalną swobodę przy nagrywaniu i odtwarzaniu muzyki oraz zapisie danych. Imponujące są też możliwości komunikowania się z innymi urządzeniami: port we/wy USB, wejście pomocnicze Aux i wejście na karty &lt;name type="prod"&gt;Memory Stick&lt;/&gt;.<br>10<br>Gotowy do odtwarzania<br>Nowy radioodtwarzacz &lt;name type="prod"&gt;MEX-1HD&lt;/&gt; wyróżnia się możliwością odtwarzania z wielu źródeł. Karty &lt;name type="org"&gt;Sony&lt;/&gt; &lt;name type="prod"&gt;MagicGate Memory Stick&lt;/&gt; pozwalają n odtwarzanie muzyki chronionej prawami autorskimi.<br>Można też odtwarzać pliki MP3 ze zwykłych kart &lt;name type="prod"&gt;Memory Stick&lt;/&gt;, nie jest to jednak wówczas możliwy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego