Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kwartalnik Historii Nauki i Techniki
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
studia doktoranckie. Doktoryzował się u mnie obecny profesor Edward Więcko, który wtedy był dyrektorem DLP w Gdańsku. Do zadań moich została włączona opieka nad Biblioteką Główną SGGW - sprawowałem ją na zlecenie Senatu Akademickiego.
Nawał pracy utrudniał mi rozwinięcie działalności naukowej. Byłem autorem paru broszur traktujących o naszym rolnictwie, mających charakter popularnonaukowy. W 1948 r. wydałem jako kierownik Zakładu tom drugi Prac Zakładu Polityki Ekonomicznej (praca zbiorowa). Byłem członkiem redakcji (sekretarz naukowy) Księgi Pamiątkowej SGGW 1906-1936 oraz w późniejszych latach współredaktorem (wspólnie z prof. F. Majewskim) Księgi Pamiątkowej SGGW 1906-56. Jeszcze w 1945 r. wszedłem do Komitetu, zajmującego się sprawą
studia doktoranckie. Doktoryzował się u mnie obecny profesor Edward Więcko, który wtedy był dyrektorem DLP w Gdańsku. Do zadań moich została włączona opieka nad Biblioteką Główną SGGW - sprawowałem ją na zlecenie Senatu Akademickiego.<br> Nawał pracy utrudniał mi rozwinięcie działalności naukowej. Byłem autorem paru broszur traktujących o naszym rolnictwie, mających charakter popularnonaukowy. W 1948 r. wydałem jako kierownik Zakładu tom drugi &lt;hi rend="italic"&gt;Prac Zakładu Polityki Ekonomicznej&lt;/hi&gt; (praca zbiorowa). Byłem członkiem redakcji (sekretarz naukowy) &lt;hi rend="italic"&gt;Księgi Pamiątkowej SGGW 1906-1936&lt;/hi&gt; oraz w późniejszych latach współredaktorem (wspólnie z prof. F. Majewskim) &lt;hi rend="italic"&gt;Księgi Pamiątkowej SGGW 1906-56.&lt;/hi&gt; Jeszcze w 1945 r. wszedłem do Komitetu, zajmującego się sprawą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!