Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
z twojej winy może powstać w zespole ogólny klimat nieufności. Każdy normalny człowiek słysząc, jak pogrążasz innych, zacznie się zastanawiać, czy pod nim też kopiesz dołki. Także przełożeni niechętnym okiem patrzą na plotkarzy; psując opinię kolegom podajesz w wątpliwość swoją umiejętność pracy w zespole.
Jeśli szef ujawni przed tobą jakąś poufną informację, pod żadnym pozorem nie wolno ci pisnąć nikomu ani słowa na ten temat. Dyskrecja to dowód silnego charakteru i jedna z największych zalet dobrego i cenionego pracownika.
7. Zamień się w słuch.
Przerywanie komuś w pół zdania i nachalne wtrącanie swoich odkrywczych myśli to dowód złego wychowania, bezmyślności oraz
z twojej winy może powstać w zespole ogólny klimat nieufności. Każdy normalny człowiek słysząc, jak pogrążasz innych, zacznie się zastanawiać, czy pod nim też kopiesz dołki. Także przełożeni niechętnym okiem patrzą na plotkarzy; psując opinię kolegom podajesz w wątpliwość swoją umiejętność pracy w zespole. <br>Jeśli szef ujawni przed tobą jakąś poufną informację, pod żadnym pozorem nie wolno ci pisnąć nikomu ani słowa na ten temat. Dyskrecja to dowód silnego charakteru i jedna z największych zalet dobrego i cenionego pracownika.<br>7. Zamień się w słuch.<br>Przerywanie komuś w pół zdania i nachalne wtrącanie swoich odkrywczych myśli to dowód złego wychowania, bezmyślności oraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!