Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna Śląska
Nr: 9/12
Miejsce wydania: Katowice
Rok: 1997
informacje w terminalach PZU, znalazła siedzibę w gliwickim biurowcu Telekomunikacji Polskiej, choć jeszcze się tam nie wprowadziła.

- Nie zgadzamy się ze sposobem przedstawienia naszej działalności, która służy porządkowaniu rynku - stwierdził dyrektor administracyjno-techniczny CERPO, Wiesław Struzik. - To, co robimy, robimy dobrze. Wszelkie procedury muszą być zachowane, bo chodzi o dane poufne. Kopiujemy je z PZU na rzecz PZU, które jest naszym współudziałowcem. Chcemy być daleko od wszelkich rozgrywek politycznych. Jesteśmy od techniki.
OSKAR FILIPOWICZ


Dziś zbiera się Rada Nadzorcza PZU, która ma najprawdopodobniej odwołać ze stanowiska prezesa Zarządu tej firmy, Jana Monkiewicza - poinformowały telewizyjne "Wiadomości".

------------------------------------------------------------------------


Bank Bagsika?

WARSZAWA. Bogusław Bagsik i
informacje w terminalach PZU, znalazła siedzibę w gliwickim biurowcu Telekomunikacji Polskiej, choć jeszcze się tam nie wprowadziła. <br><br> - Nie zgadzamy się ze sposobem przedstawienia naszej działalności, która służy porządkowaniu rynku - stwierdził dyrektor administracyjno-techniczny CERPO, Wiesław Struzik. - To, co robimy, robimy dobrze. Wszelkie procedury muszą być zachowane, bo chodzi o dane poufne. Kopiujemy je z PZU na rzecz PZU, które jest naszym współudziałowcem. Chcemy być daleko od wszelkich rozgrywek politycznych. Jesteśmy od techniki.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;OSKAR FILIPOWICZ&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>Dziś zbiera się Rada Nadzorcza PZU, która ma najprawdopodobniej odwołać ze stanowiska prezesa Zarządu tej firmy, Jana Monkiewicza - poinformowały telewizyjne "Wiadomości".&lt;/&gt;<br><br>------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Bank Bagsika? &lt;/&gt;<br><br>WARSZAWA. Bogusław Bagsik i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego