Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
rolę wychowawcy - nie zawaha się wygonić ze szkolnej toalety palaczy papierosów.
*Ma podejście psychologiczne - jest gotów wysłuchać każdego ucznia i pomóc mu w problemach domowych lub szkolnych.
*Uwaga, strażnik natychmiast wezwie do szkoły policję, jeśli np. trzeba będzie przeszukać plecak w poszukiwaniu narkotyków.
PIOTR BOROWIEC

To mogło być włamanie po poufne dokumenty
W nocy z soboty na niedzielę włamano się do dwóch budynków zarządu działkowców przy al. Waszyngtona. Złodzieje ukradli 3 tysiące złotych, nożyce i piły elektryczne oraz przewertowali dokładnie... tajne dokumenty.
Dokumenty dotyczyły głównie firmy Projekt S i jej powiązań z Echo Investment, giganta na stołecznym rynku nieruchomości. Przypomnijmy, to
rolę wychowawcy - nie zawaha się wygonić ze szkolnej toalety palaczy papierosów.<br>*Ma podejście psychologiczne - jest gotów wysłuchać każdego ucznia i pomóc mu w problemach domowych lub szkolnych.<br>*Uwaga, strażnik natychmiast wezwie do szkoły policję, jeśli np. trzeba będzie przeszukać plecak w poszukiwaniu narkotyków.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PIOTR BOROWIEC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;To mogło być włamanie po poufne dokumenty&lt;/&gt;<br>W nocy z soboty na niedzielę włamano się do dwóch budynków zarządu działkowców przy al. Waszyngtona. Złodzieje ukradli 3 tysiące złotych, nożyce i piły elektryczne oraz przewertowali dokładnie... tajne dokumenty.<br>Dokumenty dotyczyły głównie firmy Projekt S i jej powiązań z Echo Investment, giganta na stołecznym rynku nieruchomości. Przypomnijmy, to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!