Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 16.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
że w ciągu niespełna trzech miesięcy tego roku 37 policjantom postawiono zarzuty karne, a 10 z nich aresztowano. Są oni są podejrzani o przyjmowanie łapówek, ściąganie haraczy od prostytutek, przemytników, handlarzy oraz o poświadczanie kolizji drogowych, których nie było. Inne „grzechy" to przemycanie narkotyków i - co najbardziej niepokojące - przekazywanie poufnych informacji zorganizowanym gangom.

Rak korupcji

W ub.r. zarzuty karne postawiono 150 policjantom.
Policjantka z Poznania musiała zrezygnować z pracy, ponieważ przekazywała miejscowym gangsterom poufne informacje i uprzedzała o akcjach policji.
Funkcjonariusz z Opola przemycał z Holandii narkotyki i dostarczał je dealerom. Gdy go złapano, miał przy sobie towar wartości
że w ciągu niespełna trzech miesięcy tego roku 37 policjantom postawiono zarzuty karne, a 10 z nich aresztowano. Są oni są podejrzani o przyjmowanie łapówek, ściąganie haraczy od prostytutek, przemytników, handlarzy oraz o poświadczanie kolizji drogowych, których nie było. Inne &#132;grzechy" to przemycanie narkotyków i - co najbardziej niepokojące - przekazywanie poufnych informacji zorganizowanym gangom.<br><br>&lt;tit&gt;Rak korupcji&lt;/&gt;<br><br>W ub.r. zarzuty karne postawiono 150 policjantom. <br>Policjantka z Poznania musiała zrezygnować z pracy, ponieważ przekazywała miejscowym gangsterom poufne informacje i uprzedzała o akcjach policji. <br>Funkcjonariusz z Opola przemycał z Holandii narkotyki i dostarczał je dealerom. Gdy go złapano, miał przy sobie towar wartości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!