Nr: 02.03 (28)
Groclinu przegrali w pierwszym meczu turnieju Arcadia Cup z OFK Belgrad. W regulaminowym czasie gry było 2:2 (bramki dla Groclinu strzelili Sebastian Mila i Igor Kozioł), mimo, że już w 40. minucie czerwoną kartkę dostał Piotr Rocki. Rzuty karne lepiej wykonywali Serbowie, wygrywając 4:3.

ARTUR SZCZEPANIK

Best bez prawa jazdy
Londyn George Best stracił prawo jazdy na 20 miesięcy. Najlepszy piłkarz Europy z 1968 roku został skazany przez londyński sąd, po tym jak został zatrzymany przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. 57-letni były reprezentant Irlandii Północnej musi też zapłacić grzywnę w wysokości 1,5 tysiąca funtów i
Groclinu przegrali w pierwszym meczu turnieju Arcadia Cup z OFK Belgrad. W regulaminowym czasie gry było 2:2 (bramki dla Groclinu strzelili Sebastian Mila i Igor Kozioł), mimo, że już w 40. minucie czerwoną kartkę dostał Piotr Rocki. Rzuty karne lepiej wykonywali Serbowie, wygrywając 4:3.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;ARTUR SZCZEPANIK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Best bez prawa jazdy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Londyn&lt;/&gt; George Best stracił prawo jazdy na 20 miesięcy. Najlepszy piłkarz Europy z 1968 roku został skazany przez londyński sąd, po tym jak został zatrzymany przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. 57-letni były reprezentant Irlandii Północnej musi też zapłacić grzywnę w wysokości 1,5 tysiąca funtów i