Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
ludzie kreują siebie, a tobie pokazują tylko swoją maskę." To oczywiście jest możliwe. Tak samo jak w życiu. Jeśli spotyka się kogoś "na żywo", to wcale nie znaczy, że będzie on wobec nas szczery i odsłoni swoje prawdziwe ja. Tyle tylko, że z udawaniem jest tak, że prędzej czy później prawda wychodzi na wierzch. Komputer jest po prostu cudownym medium do komunikacji międzyludzkiej. Wszyscy gdzieś się spieszymy i nawet kiedy poznajemy nowych ludzi, rzadko rozmawiamy z nimi o rzeczach istotnych. W wirtualnej rzeczywistości nie jesteśmy narażeni na śmieszność i jakoś łatwiej mówić o wszystkim.
Zresztą spytajcie dziewczyn, jakie wrażenie zrobili na
ludzie kreują siebie, a tobie pokazują tylko swoją maskę." To oczywiście jest możliwe. Tak samo jak w życiu. Jeśli spotyka się kogoś "na żywo", to wcale nie znaczy, że będzie on wobec nas szczery i odsłoni swoje prawdziwe ja. Tyle tylko, że z udawaniem jest tak, że prędzej czy później prawda wychodzi na wierzch. Komputer jest po prostu cudownym medium do komunikacji międzyludzkiej. Wszyscy gdzieś się spieszymy i nawet kiedy poznajemy nowych ludzi, rzadko rozmawiamy z nimi o rzeczach istotnych. W wirtualnej rzeczywistości nie jesteśmy narażeni na śmieszność i jakoś łatwiej mówić o wszystkim.<br>Zresztą spytajcie dziewczyn, jakie wrażenie zrobili na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!