Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 12. 01 (48)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
superlatywach.

Zdzisław Juszczyk powiedział m.in.: "Głównym i jedynym powodem zebrania się tak szacownego grona było docenienie przez państwa wagi jakości. Są trzy podejścia do spraw jakości. Pierwsze, to nie dostrzegać problemu, drugie to widzieć problem ale brakiem środków finansowych tłumaczyć brak działań, trzecie to stworzenie systemu skomplikowanych i kosztownych procedur. Nasz szpital tę trzecią drogę wybrał."

Cała uroczystość miała charakter bardzo podniosły a dyrektorowi Juszczykowi pozostaje zazdrościć tak wielu słów uznania wypowiedzianych pod adresem prowadzonej placówki, pracowników i jego osobiście. Warto przytoczyć parę z tych pełnych uznania wypowiedzi.

Wojciech Piskorski Auditor Wiodący Det Norske Veritas: "Szpital jako firma usługowa i
superlatywach.<br><br>Zdzisław Juszczyk powiedział m.in.: "Głównym i jedynym powodem zebrania się tak szacownego grona było docenienie przez państwa wagi jakości. Są trzy podejścia do spraw jakości. Pierwsze, to nie dostrzegać problemu, drugie to widzieć problem ale brakiem środków finansowych tłumaczyć brak działań, trzecie to stworzenie systemu skomplikowanych i kosztownych procedur. Nasz szpital tę trzecią drogę wybrał."<br><br>Cała uroczystość miała charakter bardzo podniosły a dyrektorowi Juszczykowi pozostaje zazdrościć tak wielu słów uznania wypowiedzianych pod adresem prowadzonej placówki, pracowników i jego osobiście. Warto przytoczyć parę z tych pełnych uznania wypowiedzi.<br><br>Wojciech Piskorski Auditor Wiodący Det Norske Veritas: "Szpital jako firma usługowa i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego