Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.13
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
jednej z gorzowskich aptek.
- Ludzie często odchodzą bez wykupienia recepty, albo próbują wybierać, za które leki zapłacić, a których nie brać. Staramy się wtedy podpowiadać, żeby rzeczywiście kupili ten lek, który jest dla ich zdrowia niezbędny.
Opcja - kolejka
Anna P. jest szefową apteki w Krośnie Odrzańskim. - Nie mam zeszytu, tylko program komputerowy, w którym jest specjalna opcja "kolejka" - wyjaśnia. - Pacjentów, którzy są nam coś winni, umieszczamy właśnie w tej opcji. A usuwamy z niej, gdy spłacą dług. Mimo takiego nowoczesnego rozwiązania i tak mam sporo kłopotów.
Kierowniczka wyjaśnia, że recepty są ważne siedem, czternaście lub trzydzieści dni.
- Muszę pilnować, żeby się
jednej z gorzowskich aptek. <br>- Ludzie często odchodzą bez wykupienia recepty, albo próbują wybierać, za które leki zapłacić, a których nie brać. Staramy się wtedy podpowiadać, żeby rzeczywiście kupili ten lek, który jest dla ich zdrowia niezbędny.<br>&lt;tit&gt;Opcja - kolejka&lt;/&gt;<br>Anna P. jest szefową apteki w Krośnie Odrzańskim. - Nie mam zeszytu, tylko program komputerowy, w którym jest specjalna opcja "kolejka" - wyjaśnia. - Pacjentów, którzy są nam coś winni, umieszczamy właśnie w tej opcji. A usuwamy z niej, gdy spłacą dług. Mimo takiego nowoczesnego rozwiązania i tak mam sporo kłopotów. <br>Kierowniczka wyjaśnia, że recepty są ważne siedem, czternaście lub trzydzieści dni. <br>- Muszę pilnować, żeby się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego