Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
może cię drogo kosztować. Czym przekręt większy tym bzwzględniejsza determinacja autorów. Potwierdzam: tej wagonowej roszady nie robi jeden człowiek, chociażby i najważniejszy dyrektor generalny, jakiejś tam agencji reklamowej. To sieć z większym lub mniejszym udziałem, kto wie jak wysoko ustawionych osób, z administracji państwowej.
- Z polską szlachtą polski lud! A propos ludu, za nie zadawanie pytań otrzymałam oszałamiającą premię.
- kasa ekstra?
- Rutynowa. Kwartalna. Tylko wielokrotność dotychczasowej.
- W tym dialogu niemych. On tobie zapłacił za dyspozycyjność, tę dyspozycyjność! Dziękuję za już i żądam jeszcze. Teraz ma pewność współpracy.
- Niech ma. Te wszawe pieniądze złożyłam w skrytce bankowej z odpowiednim wyjaśnieniem i datą
może cię drogo kosztować. Czym przekręt większy tym bzwzględniejsza determinacja autorów. Potwierdzam: tej wagonowej roszady nie robi jeden człowiek, chociażby i najważniejszy dyrektor generalny, jakiejś tam agencji reklamowej. To sieć z większym lub mniejszym udziałem, kto wie jak wysoko ustawionych osób, z administracji państwowej.<br>- Z polską szlachtą polski lud! A propos ludu, za nie zadawanie pytań otrzymałam oszałamiającą premię.<br>- kasa ekstra?<br>- Rutynowa. Kwartalna. Tylko wielokrotność dotychczasowej.<br>- W tym dialogu niemych. On tobie zapłacił za dyspozycyjność, tę dyspozycyjność! Dziękuję za już i żądam jeszcze. Teraz ma pewność współpracy.<br>- Niech ma. Te wszawe pieniądze złożyłam w skrytce bankowej z odpowiednim wyjaśnieniem i datą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego