Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 3/3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Robertowi De Niro skorzystanie z usług luksusowych cór Koryntu. Co więcej, Polak werbował za oceanem ładne, zgrabne i chętne kandydatki.

Korespondencja z Paryża

- Te zarzuty są bezpodstawne i wprost skandaliczne - twierdzi mecenas Pierre Olivier Sur, obrońca Wojciecha Fibaka.

We Francji od ponad roku toczy się śledztwo w sprawie siatki luksusowych prostytutek. Zorganizował ją podobno słynny fotograf Jean-Pierre Bourgeois. Wciągał dziewczęta, obiecując im udział w filmach. Bourgeois najpierw je fotografował, później zmuszał do uprawiania miłości. Sędzia Frederick N'Guyen wsadził go do więzienia w styczniu 1997 roku. Jednak jego zdaniem, w przestępczym związku działało wielu innych słynnych "sutenerów".

Jesienią ub.r. przed
Robertowi De Niro skorzystanie z usług luksusowych cór Koryntu. Co więcej, Polak werbował za oceanem ładne, zgrabne i chętne kandydatki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Korespondencja z Paryża&lt;/&gt;<br><br>- Te zarzuty są bezpodstawne i wprost skandaliczne - twierdzi mecenas Pierre Olivier Sur, obrońca Wojciecha Fibaka.<br><br>We Francji od ponad roku toczy się śledztwo w sprawie siatki luksusowych prostytutek. Zorganizował ją podobno słynny fotograf Jean-Pierre Bourgeois. Wciągał dziewczęta, obiecując im udział w filmach. Bourgeois najpierw je fotografował, później zmuszał do uprawiania miłości. Sędzia Frederick N'Guyen wsadził go do więzienia w styczniu 1997 roku. Jednak jego zdaniem, w przestępczym związku działało wielu innych słynnych "sutenerów".<br><br>Jesienią ub.r. przed
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego