Typ tekstu: Książka
Autor: Zaniewski Andrzej
Tytuł: Król Tanga
Rok: 1997
uległaś. Wydał ci się równie samotny jak ty, właśnie teraz, kiedy zabrakło Eduarda. Patrzysz w jego oczy i zastanawiasz się, czy rzeczywiście kocha cię aż tak, jak opowiada.
Wzrusza cię ta młodzieńcza miłość, w którą przecież trudno uwierzyć. A szczególnie trudno właśnie tu, w "Adrii", wśród wyrafinowania, rozpasania, perwersji, fordanserek, prostytutek damskich i męskich, wszelakich łajdaków i hochszaplerów, cyników i bawidamków, przechwalających się swymi flirtami i romansami. A tu nagle wpada do twojej garderoby nieznajomy student, pierwszy raz widzisz go, niemal cię gwałci i natychmiast się oświadcza. Prosi o rękę... Poważnie, z szacunkiem. Czy to możliwe? Czy to nie sen?
- Może
uległaś. Wydał ci się równie samotny jak ty, właśnie teraz, kiedy zabrakło Eduarda. Patrzysz w jego oczy i zastanawiasz się, czy rzeczywiście kocha cię aż tak, jak opowiada.<br>Wzrusza cię ta młodzieńcza miłość, w którą przecież trudno uwierzyć. A szczególnie trudno właśnie tu, w "Adrii", wśród wyrafinowania, rozpasania, perwersji, fordanserek, prostytutek damskich i męskich, wszelakich łajdaków i hochszaplerów, cyników i bawidamków, przechwalających się swymi flirtami i romansami. A tu nagle wpada do twojej garderoby nieznajomy student, pierwszy raz widzisz go, niemal cię gwałci i natychmiast się oświadcza. Prosi o rękę... Poważnie, z szacunkiem. Czy to możliwe? Czy to nie sen?<br>- Może
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!