Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ścisłej współpracy z organizacją Greenpeace. 10 lat temu była lekarzem na pokładzie protestującego przeciw francuskim próbom nuklearnym statku "Rainbow Warrior", który został zatopiony przez francuski rząd. Po przymusowym zakończeniu protestu pracowała w klinice aborcyjnej w Holandii, odwiedzała też podobne kliniki na świecie. Pewnego dnia w Panamie spotkała nastolatkę, która została prostytutką, by wyżywić swoje dziecko. - To wystarczy, by przemienić w aktywistkę większość wrażliwych kobiet - mówi Rebecca.

ty i on

Babski król

To jedyny facet, o którego powinien być zazdrosny twój mężczyzna. Na szczęście nigdy się przecież nie dowie, jak wiele miejsca w twoim sercu zajmuje... fryzjer.
Zuzanna Maj

Kobiety kochają fryzjerów
ścisłej współpracy z organizacją Greenpeace. 10 lat temu była lekarzem na pokładzie protestującego przeciw francuskim próbom nuklearnym statku "Rainbow Warrior", który został zatopiony przez francuski rząd. Po przymusowym zakończeniu protestu pracowała w klinice aborcyjnej w Holandii, odwiedzała też podobne kliniki na świecie. Pewnego dnia w Panamie spotkała nastolatkę, która została prostytutką, by wyżywić swoje dziecko. - To wystarczy, by przemienić w aktywistkę większość wrażliwych kobiet - mówi Rebecca.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=64-65&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ty i on&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Babski król&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;To jedyny facet, o którego powinien być zazdrosny twój mężczyzna. Na szczęście nigdy się przecież nie dowie, jak wiele miejsca w twoim sercu zajmuje... fryzjer.<br>Zuzanna Maj&lt;/&gt;<br><br>Kobiety kochają fryzjerów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego