Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.22 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Fakt, a tam Binkowski gada o mnie. Mówi, że na myśl o walce ze mną ma erekcję. Martwię się, co będzie, jak mu stanie. To poważna sprawa. Najbardziej przestraszyła się moja żona. Powiedziała, żebym uważał, unikał zwarć i raczej się do niego nie kleił - dodaje Bonin.
Binkowski dokładnie przyjrzał się przeciwnikowi, z którym zmierzy się najprawdopodobniej w czerwcu lub wrześniu i oznajmił: - Powalczymy dziesięć rund i ja wygram na punkty. Skąd to wiem? Wygląda mi na twardziela, więc dość długo wytrzyma ze mną w ringu.
- Ja mam większe doświadczenie - komentuje Bonin (24 zwycięstwa, 14 ko). - Dla mnie ten pojedynek to znakomita
Fakt, a tam Binkowski gada o mnie. Mówi, że na myśl o walce ze mną ma erekcję. Martwię się, co będzie, jak mu stanie. To poważna sprawa. Najbardziej przestraszyła się moja żona. Powiedziała, żebym uważał, unikał zwarć i raczej się do niego nie kleił&lt;/&gt; - dodaje Bonin.<br>Binkowski dokładnie przyjrzał się przeciwnikowi, z którym zmierzy się najprawdopodobniej w czerwcu lub wrześniu i oznajmił: &lt;q&gt;- Powalczymy dziesięć rund i ja wygram na punkty. Skąd to wiem? Wygląda mi na twardziela, więc dość długo wytrzyma ze mną w ringu.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Ja mam większe doświadczenie&lt;/&gt; - komentuje Bonin (24 zwycięstwa, 14 ko). &lt;q&gt;- Dla mnie ten pojedynek to znakomita
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego