Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
biurokraci odnajdą sposób na rozwikłanie problemu. Pieniądze na funkcjonowanie lotnictwa sanitarnego - jak zapewnia dyrektor Biernat - są już "zabukowane" w budżecie Ministerstwa Zdrowia.
magKronika TOPR

Burzowa pogoda, opady deszczu, mokre szlaki i ściany powodują, że sporo turystów rezygnuje z dalszych wycieczek, a bardziej ambitni wracają do schronisk czy pensjonatów kompletnie przemoczeni.
Wędrówka czy wspinanie się w takich warunkach nie zawsze bywają bezpieczne.
8 lipca wezwano ratowników do wypadku, jaki zdarzył się podczas zejścia z Gubałówki. Kontuzji nogi doznał rzekomo starszy turysta. Przybyli na miejsce ratownicy nie odnaleźli nigdzie poszkodowanego.
10 lipca znów wezwanie na Gubałówkę. W wyniku upadku, kontuzji ręki doznała
biurokraci odnajdą sposób na rozwikłanie problemu. Pieniądze na funkcjonowanie lotnictwa sanitarnego - jak zapewnia dyrektor Biernat - są już "zabukowane" w budżecie Ministerstwa Zdrowia.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika TOPR&lt;/tit&gt;<br><br>Burzowa pogoda, opady deszczu, mokre szlaki i ściany powodują, że sporo turystów rezygnuje z dalszych wycieczek, a bardziej ambitni wracają do schronisk czy pensjonatów kompletnie przemoczeni.<br>Wędrówka czy wspinanie się w takich warunkach nie zawsze bywają bezpieczne.<br>8 lipca wezwano ratowników do wypadku, jaki zdarzył się podczas zejścia z Gubałówki. Kontuzji nogi doznał rzekomo starszy turysta. Przybyli na miejsce ratownicy nie odnaleźli nigdzie poszkodowanego.<br>10 lipca znów wezwanie na Gubałówkę. W wyniku upadku, kontuzji ręki doznała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego