Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 2003
Nie używać past i kremów
- Skóra syntetyczna - przecierać miękką szmatką, stosować odpowiednie środki w płynie do skór syntetycznych
Środki te można zakupić również w naszych sklepach.
6. Obuwie wyjściowe całoroczne i jesienno zimowe z cholewkami ze skóry licowej, nawet prawidłowo konserwowane, noszone podczas słoty (deszczu lub topniejącego śniegu), może ulec przemoczeniu po 20 min. użytkowani (norma PN 77/091030).
7. Obuwie ze skór typu nubuk z licem naturalnym lub welur jest znacznie mniej odporne na przemakanie i wymaga czyszczenia tylko środkami chemicznymi przeznaczonymi do tych celów.
8. Obuwie należy możliwie często wietrzyć. W miarę możliwości nie używaj codziennie tej samej pary
Nie używać past i kremów<br>- Skóra syntetyczna - przecierać miękką szmatką, stosować odpowiednie środki w płynie do skór syntetycznych<br>Środki te można zakupić również w naszych sklepach.<br>6. Obuwie wyjściowe całoroczne i jesienno zimowe z cholewkami ze skóry licowej, nawet prawidłowo konserwowane, noszone podczas słoty (deszczu lub topniejącego śniegu), może ulec przemoczeniu po 20 min. użytkowani (norma PN 77/091030).<br>7. Obuwie ze skór typu nubuk z licem naturalnym lub welur jest znacznie mniej odporne na przemakanie i wymaga czyszczenia tylko środkami chemicznymi przeznaczonymi do tych celów.<br>8. Obuwie należy możliwie często wietrzyć. W miarę możliwości nie używaj codziennie tej samej pary
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego