Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Mrówki" z dh, Ewą Gąsienicą) spędziły cztery dni w Krainie Baśni.
Zuchy zostały podzielone na szóstki: Złote Róże, Z Krainy Disneylandu, Miniludki, Zaczarowane Choinki, Banda Conana, które przez cały pobyt konkurowały ze sobą w zdobywaniu punktów.
Wolny czas zuch spędzały na pobliskiej górce, gdzie można było zjeżdżać na jabłuszkach (i przemoczyć się do suchej nitki). Zimowisko obfitowało w ciekawe wydarzenia: zuchy odwiedziły teatrzyk "Rabcio", gdzie obejrzały "Pinokia" i rozmawiały z aktorami, brały udział w grze terenowej " w poszukiwaniu Kaja", bawiły się na balu u Królowej Śniegu, były również na łyżwach. Ponadto codziennie odbywały się apele, a wieczorem obrzędowe kominki.
11.02
Mrówki" z dh, Ewą Gąsienicą) spędziły cztery dni w Krainie Baśni.<br>Zuchy zostały podzielone na szóstki: Złote Róże, Z Krainy Disneylandu, Miniludki, Zaczarowane Choinki, Banda Conana, które przez cały pobyt konkurowały ze sobą w zdobywaniu punktów.<br>Wolny czas zuch spędzały na pobliskiej górce, gdzie można było zjeżdżać na jabłuszkach (i przemoczyć się do suchej nitki). Zimowisko obfitowało w ciekawe wydarzenia: zuchy odwiedziły teatrzyk "Rabcio", gdzie obejrzały "Pinokia" i rozmawiały z aktorami, brały udział w grze terenowej " w poszukiwaniu Kaja", bawiły się na balu u Królowej Śniegu, były również na łyżwach. Ponadto codziennie odbywały się apele, a wieczorem obrzędowe kominki.<br>11.02
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego