Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Mrówki" z dh, Ewą Gąsienicą) spędziły cztery dni w Krainie Baśni.
Zuchy zostały podzielone na szóstki: Złote Róże, Z Krainy Disneylandu, Miniludki, Zaczarowane Choinki, Banda Conana, które przez cały pobyt konkurowały ze sobą w zdobywaniu punktów.
Wolny czas zuch spędzały na pobliskiej górce, gdzie można było zjeżdżać na jabłuszkach (i przemoczyć się do suchej nitki). Zimowisko obfitowało w ciekawe wydarzenia: zuchy odwiedziły teatrzyk "Rabcio", gdzie obejrzały "Pinokia" i rozmawiały z aktorami, brały udział w grze terenowej " w poszukiwaniu Kaja", bawiły się na balu u Królowej Śniegu, były również na łyżwach. Ponadto codziennie odbywały się apele, a wieczorem obrzędowe kominki.
11.02
Mrówki" z dh, Ewą Gąsienicą) spędziły cztery dni w Krainie Baśni.<br>Zuchy zostały podzielone na szóstki: Złote Róże, Z Krainy Disneylandu, Miniludki, Zaczarowane Choinki, Banda Conana, które przez cały pobyt konkurowały ze sobą w zdobywaniu punktów.<br>Wolny czas zuch spędzały na pobliskiej górce, gdzie można było zjeżdżać na jabłuszkach (i przemoczyć się do suchej nitki). Zimowisko obfitowało w ciekawe wydarzenia: zuchy odwiedziły teatrzyk "Rabcio", gdzie obejrzały "Pinokia" i rozmawiały z aktorami, brały udział w grze terenowej " w poszukiwaniu Kaja", bawiły się na balu u Królowej Śniegu, były również na łyżwach. Ponadto codziennie odbywały się apele, a wieczorem obrzędowe kominki.<br>11.02
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!