Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
gruzińskiego Frontu Narodowego, Nodar Notadze.

Polska ciężarówka heroiny
SOFIA
22 kg heroiny znaleźli celnicy w polskiej ciężarówce na turecko-bułgarskim przejściu Małko Tyrnowo. 40 paczek z narkotykiem ukryto wśród wyrobów ze skóry. Samochód z towarem wracał z Turcji do Polski.

Husajn nie współpracował z bin Ladenem
Nowy Jork
Na to przynajmniej wskazuje list, który znaleziono przy irackim dyktatorze podczas aresztowania. Jego sensacyjną treść ujawnił wczoraj dziennik "New York Times". Saddam Husajn ostrzegał w liście swoich zwolenników przed bliskimi kontaktami z zagranicznymi terrorystami.
W szczególności przestrzegał przed kontaktami z Osamą bin Ladenem i jego al-Kaidą.

Dean zawalczy z Bushem o fotel
gruzińskiego &lt;name type="org"&gt;Frontu Narodowego&lt;/&gt;, &lt;name type="person"&gt;Nodar Notadze&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Polska ciężarówka heroiny&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;SOFIA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>22 kg heroiny znaleźli celnicy w polskiej ciężarówce na turecko-bułgarskim przejściu Małko Tyrnowo. 40 paczek z narkotykiem ukryto wśród wyrobów ze skóry. Samochód z towarem wracał z Turcji do Polski.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Husajn&lt;/&gt; nie współpracował z &lt;name type="person"&gt;bin Ladenem&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Nowy Jork&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Na to przynajmniej wskazuje list, który znaleziono przy irackim dyktatorze podczas aresztowania. Jego sensacyjną treść ujawnił wczoraj dziennik &lt;name type="tit"&gt;"New York Times"&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Saddam Husajn&lt;/&gt; ostrzegał w liście swoich zwolenników przed bliskimi kontaktami z zagranicznymi terrorystami.<br>W szczególności przestrzegał przed kontaktami z &lt;name type="person"&gt;Osamą bin Ladenem&lt;/&gt; i jego &lt;name type="org"&gt;al-Kaidą&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Dean&lt;/&gt; zawalczy z &lt;name type="person"&gt;Bushem&lt;/&gt; o fotel
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego