Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.28 (213)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
książęcego i młoda para musiała opuścić Rosję. Schronienie znaleźli w Anglii, a diadem trafił tu wraz z nimi. Brytyjska królowa Wiktoria nadała im honorowy tytuł hrabiowski i nazwisko de Torby.
Zofia była ulubienicą londyńskich salonów. Jej mąż jednak, znany z awanturniczej natury, nigdy się nie pogodził z utratą tytułu i publicznie złorzeczył carskiej rodzinie.
Kiedyś był przecież wielkim księciem Rosji, a został tylko arystokratą-wygnańcem.
PAULINA ŚWIDEREK

W GÓRĘ W DÓŁ
W GÓRĘ
Torebki Barbie
Malusieńkie, plastikowe, kolorowe, zupełnie jak dla laleczki. Mieści się w nich tylko szminka i maleńki telefon. To przecież wystarczy!

W DÓŁ
Męskie stringi
Unisex - tak, ale
książęcego i młoda para musiała opuścić Rosję. Schronienie znaleźli w Anglii, a diadem trafił tu wraz z nimi. Brytyjska królowa Wiktoria nadała im honorowy tytuł hrabiowski i nazwisko de Torby.<br>Zofia była ulubienicą londyńskich salonów. Jej mąż jednak, znany z awanturniczej natury, nigdy się nie pogodził z utratą tytułu i publicznie złorzeczył carskiej rodzinie.<br>Kiedyś był przecież wielkim księciem Rosji, a został tylko arystokratą-wygnańcem.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PAULINA ŚWIDEREK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;W GÓRĘ W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;W GÓRĘ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Torebki Barbie&lt;/&gt;<br>Malusieńkie, plastikowe, kolorowe, zupełnie jak dla laleczki. Mieści się w nich tylko szminka i maleńki telefon. To przecież wystarczy!<br><br>&lt;tit1&gt;W DÓŁ&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Męskie stringi&lt;/&gt;<br>Unisex - tak, ale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego