Dookoła Maroka.
Kolarze pokonali w środę liczący 173 km 9. odcinek z Agadiru do Essaouiry.
(PAP)

Polonia Warszawa coraz bliżej Pucharu Polski

Piłkarze Zagłębia Lubin po słabej grze przegrali 1:2 pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski z Polonią Warszawa.
Jest to trzecia z rzędu (zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i pucharowych) porażka lubinian, co świadczy o kryzysie tego zespołu.
Piłkarze Polonii z łatwością odpierali nieliczne i nieskuteczne ataki lubinian, grając przez cały czas wzmocnioną defensywą i umiejętnie wykorzystując swój główny atut - szybkie kontry. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod znakiem stale wzrastającej przewagi gospodarzy, którzy nie zdołali jednak wypracować ani jednej pewnej
Dookoła Maroka.<br>Kolarze pokonali w środę liczący 173 km 9. odcinek z Agadiru do Essaouiry.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polonia Warszawa coraz bliżej Pucharu Polski&lt;/&gt;<br><br>Piłkarze Zagłębia Lubin po słabej grze przegrali 1:2 pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski z Polonią Warszawa.<br>Jest to trzecia z rzędu (zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i pucharowych) porażka lubinian, co świadczy o kryzysie tego zespołu.<br>Piłkarze Polonii z łatwością odpierali nieliczne i nieskuteczne ataki lubinian, grając przez cały czas wzmocnioną defensywą i umiejętnie wykorzystując swój główny atut - szybkie kontry. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod znakiem stale wzrastającej przewagi gospodarzy, którzy nie zdołali jednak wypracować ani jednej pewnej