Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
obiektem bezpośredniej grabieży, której jedni i drudzy dokonywali na ulicach. Nazywało się to popularnie "skubaniem". Po roku 1990 obiekt pożądania znalazł się w bezpośredniej sprzedaży i nikt już nie chciał go kraść. Martensy szybko stały się obiektem kultu artystów i dziennikarzy.
- Kiedyś nosiłem długie martensy, ale było to w czasach punkowego buntu wobec kołtuniarstwa i paru innych rzeczy - opowiada Maciej Wesołowski, dziennikarz z pisma "Tylko Rock". - A niedawno kupiłem sobie krótkie lakierki, czarne oczywiście. I to w samym Londynie. To diabelnie wygodne buty. Z pewnych ideologii się wyrasta, ale z pewnych symboli nigdy.
- W ciągłej sprzedaży mamy już niemal wszystkie modele
obiektem bezpośredniej grabieży, której jedni i drudzy dokonywali na ulicach. Nazywało się to popularnie "skubaniem". Po roku 1990 obiekt pożądania znalazł się w bezpośredniej sprzedaży i nikt już nie chciał go kraść. Martensy szybko stały się obiektem kultu artystów i dziennikarzy.<br>- Kiedyś nosiłem długie martensy, ale było to w czasach punkowego buntu wobec kołtuniarstwa i paru innych rzeczy - opowiada Maciej Wesołowski, dziennikarz z pisma "Tylko Rock". - A niedawno kupiłem sobie krótkie lakierki, czarne oczywiście. I to w samym Londynie. To diabelnie wygodne buty. Z pewnych ideologii się wyrasta, ale z pewnych symboli nigdy.<br>- W ciągłej sprzedaży mamy już niemal wszystkie modele
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego