Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.23 (19)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
razy siądziesz na fotelu, 11-te strzyżenie masz za darmo.
Zrobiłeś zakupy, jesteś ostrzyżony... Kobieta twego życia z pewnością to doceni. Jeśli chcesz jej sprawić przyjemność, kup kwiaty i jakiś kosmetyk. Za bukiecik zapłacisz ok. 30 zł. Następnym razem może cię kosztować mniej, bo karta stałego klienta gwarantuje 10-proc. rabat. Podobne zasady obowiązują w perfumerii. Tu też możesz dostać prezent: wydasz 200 zł, dostaniesz np. balsam za ok. 15 zł.
Warto więc być wiernym klientem? Tak, ale tylko wtedy, gdy nie musisz w tym celu jeździć na drugi koniec miasta tracąc czas i pieniądze na benzynę.
DIANA OŻAROWSKA

Miller kontra
razy siądziesz na fotelu, 11-te strzyżenie masz za darmo.<br>Zrobiłeś zakupy, jesteś ostrzyżony... Kobieta twego życia z pewnością to doceni. Jeśli chcesz jej sprawić przyjemność, kup kwiaty i jakiś kosmetyk. Za bukiecik zapłacisz ok. 30 zł. Następnym razem może cię kosztować mniej, bo karta stałego klienta gwarantuje 10-proc. rabat. Podobne zasady obowiązują w perfumerii. Tu też możesz dostać prezent: wydasz 200 zł, dostaniesz np. balsam za ok. 15 zł.<br>Warto więc być wiernym klientem? Tak, ale tylko wtedy, gdy nie musisz w tym celu jeździć na drugi koniec miasta tracąc czas i pieniądze na benzynę.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;DIANA OŻAROWSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Miller kontra
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego