Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zmniejszając uczucie ich ciężkości.
Krem zawiera składniki działające lipolitycznie - ożywiając metabolizm tłuszczów redukują ich nadwyżki w tkance podskórnej oraz pobudzają komórki skóry do szybkiego przekształcania tłuszczów w energię. Zapewniając prawidłowy metabolizm, krem zapobiega tworzeniu się złogów tłuszczowych, często przybierających formę niegroźnych, ale stresujących guzków. Przy zakupie kremu w aptece otrzymasz rabat 20% na badanie USG piersi. Cena 37 zł.

niezbędny minerał

Cynk - dlaczego jest ci naprawdę potrzebny?
Minerał ten występuje w ponad 90 enzymach w organizmie, a do jego zadań należy m.in. wytwarzanie białek. Jest niezbędny do prawidłowego przebiegu dojrzewania seksualnego, gojenia się ran, metabolizmu węglowodanów, protein oraz tłuszczów.
Objawy
zmniejszając uczucie ich ciężkości.<br>Krem zawiera składniki działające lipolitycznie - ożywiając metabolizm tłuszczów redukują ich nadwyżki w tkance podskórnej oraz pobudzają komórki skóry do szybkiego przekształcania tłuszczów w energię. Zapewniając prawidłowy metabolizm, krem zapobiega tworzeniu się złogów tłuszczowych, często przybierających formę niegroźnych, ale stresujących guzków. Przy zakupie kremu w aptece otrzymasz rabat 20% na badanie USG piersi. Cena 37 zł. <br><br>&lt;tit&gt;niezbędny minerał&lt;/&gt;<br><br>Cynk - dlaczego jest ci naprawdę potrzebny?<br>Minerał ten występuje w ponad 90 enzymach w organizmie, a do jego zadań należy m.in. wytwarzanie białek. Jest niezbędny do prawidłowego przebiegu dojrzewania seksualnego, gojenia się ran, metabolizmu węglowodanów, protein oraz tłuszczów.<br>Objawy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego