Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy bankowe
Rok: 2003
spraw związanych z kartą z dowolnego miejsca przez 24 godziny za pośrednictwem telefonu, telefonu komórkowego oraz Internetu.
Karta kredytowa BZ WBK jest bezpieczna dzięki bezpłatnemu ubezpieczeniu, które chroni przed skutkami jej utraty już na 48 godzin przed zastrzeżeniem karty w Banku.
Jako Posiadacz karty możesz także korzystać ze zniżek i rabatów w setkach punktów handlowo-usługowych w całej Polsce.
Teraz możesz otrzymać kartę kredytową na bardzo atrakcyjnych warunkach! Osobom, które złożą wniosek i otrzymają kartę w terminie od 7 kwietnia do 31 maja 2003 roku, wydamy kartę tylko za 50% ceny (tj. 29 zł VISA Classic, 110 zł - VISA Gold).
A
spraw związanych z kartą z dowolnego miejsca przez 24 godziny za pośrednictwem telefonu, telefonu komórkowego oraz Internetu.<br>Karta kredytowa &lt;name type="org"&gt;BZ WBK&lt;/&gt; jest bezpieczna dzięki bezpłatnemu ubezpieczeniu, które chroni przed skutkami jej utraty już na 48 godzin przed zastrzeżeniem karty w Banku.<br>Jako Posiadacz karty możesz także korzystać ze zniżek i rabatów w setkach punktów handlowo-usługowych w całej Polsce.<br>Teraz możesz otrzymać kartę kredytową na bardzo atrakcyjnych warunkach! Osobom, które złożą wniosek i otrzymają kartę w terminie od 7 kwietnia do 31 maja 2003 roku, wydamy kartę tylko za 50% ceny (tj. 29 zł &lt;name type="prod"&gt;VISA Classic&lt;/&gt;, 110 zł - &lt;name type="prod"&gt;VISA Gold&lt;/&gt;).<br>A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego