Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 18
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
już po raz kolejny ogłosił konkurs "Mój ogród kwiatowy". W tym roku po raz pierwszy odbędzie się on w dwóch edycjach - wiosennej i letniej.
Do konkursu można zgłosić ogród, balkon i alpinarium. W ogrodach, czteroosobowa komisja oceniać będzie koncepcję układu przestrzennego, dobór roślin i ich właściwą pielęgnację, detal ogrodowy (pojedyncze rabaty, zestawienia grupy krzewów, altany) oraz wygląd i sposób utrzymania trawnika, ścieżek i ogrodzenia.
Na balkonach oceniane będzie zagospodarowanie i utrzymanie zieleni, a w alpinariach zestawienia grup roślin i dobór gatunkowy.
Termin składania zgłoszeń mija już 15 maja. Warto zainteresować się zagospodarowaniem zieleni wokół domu, tym bardziej, że na zwycięzców czekają
już po raz kolejny ogłosił konkurs "Mój ogród kwiatowy". W tym roku po raz pierwszy odbędzie się on w dwóch edycjach - wiosennej i letniej.<br>Do konkursu można zgłosić ogród, balkon i alpinarium. W ogrodach, czteroosobowa komisja oceniać będzie koncepcję układu przestrzennego, dobór roślin i ich właściwą pielęgnację, detal ogrodowy (pojedyncze rabaty, zestawienia grupy krzewów, altany) oraz wygląd i sposób utrzymania trawnika, ścieżek i ogrodzenia.<br>Na balkonach oceniane będzie zagospodarowanie i utrzymanie zieleni, a w alpinariach zestawienia grup roślin i dobór gatunkowy.<br>Termin składania zgłoszeń mija już 15 maja. Warto zainteresować się zagospodarowaniem zieleni wokół domu, tym bardziej, że na zwycięzców czekają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego