Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerów
Rok: 1999
ADAX PERSONAL COMPUTER


zajrzyj na naszą stronę w internecie
www.adax.pl

Karta KUKA - dla każdego nabywcy ADAXa - zapewnia przynależność do Klubu Użytkowników Komputerów ADAX i wszystkie wiążące się z tym przywileje:
* zniżki na zakup dodatkowego wyposażenia do komfortowej pracy z komputerem (np. drukarki, fax/modemy., dodatkowe oprogramowanie, i in.).
* rabaty na prenumeratę czasopism komputerowych.
* udział w konkursach.
* możliwość wymiany informacji z innymi członkami klubu w Internecie.

Dbając o komfort użytkowników poddajemy komputery ADAX wielu testom pod kątem różnych wymagań:
ADAX został zaprojektowany tak aby bezproblemowo mógł również działać po roku 2000,
ADAX jest poddawany wielogodzinnemu wygrzewaniu w komorach termicznych,
ADAX
ADAX PERSONAL COMPUTER<br><br>&lt;page nr=3&gt;<br>zajrzyj na naszą stronę w internecie<br>www.adax.pl<br><br>Karta KUKA - dla każdego nabywcy ADAXa - zapewnia przynależność do Klubu Użytkowników Komputerów ADAX i wszystkie wiążące się z tym przywileje:<br>* zniżki na zakup dodatkowego wyposażenia do komfortowej pracy z komputerem (np. drukarki, fax/modemy., dodatkowe oprogramowanie, i in.). <br>* rabaty na prenumeratę czasopism komputerowych. <br>* udział w konkursach.<br>* możliwość wymiany informacji z innymi członkami klubu w Internecie.<br><br>Dbając o komfort użytkowników poddajemy komputery ADAX wielu testom pod kątem różnych wymagań:<br>ADAX został zaprojektowany tak aby bezproblemowo mógł również działać po roku 2000,<br>ADAX jest poddawany wielogodzinnemu wygrzewaniu w komorach termicznych,<br>ADAX
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego