Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy bankowe
Rok: 2003
z paskiem magnetycznym umożliwia szybkie otrzymanie kredytu gotówkowego prosto z bankomatu. Skorzystaj z oferty, to naprawdę nic nie kosztuje.
... i nie tylko
nowa, niebieska karta NonStop z paskiem magnetycznym to wszystkie korzyści jakie daje posiadanie karty żółtej oraz szereg nowych możliwości. Poza kredytem gotówkowym prosto z bankomatu to także:
atrakcyjne rabaty oraz udział w specjalnych programach promocyjnych
od listopada 2001 r. za pomocą karty będzie można płacić w sklepach
UWAGA!
Superoferta: Dwie pierwsze wypłaty kredytu za darmo!
Nową, niebieską kartę z paskiem magnetycznym otrzymają wyłącznie nasi zaufani klienci - posiadacze karty żółtej NonStop.
Jeszcze dziś podpisz umowę i prześlij na nasz adres
z paskiem magnetycznym umożliwia szybkie otrzymanie kredytu gotówkowego prosto z bankomatu. Skorzystaj z oferty, to naprawdę nic nie kosztuje.<br>... i nie tylko<br>nowa, niebieska karta &lt;name type="prod"&gt;NonStop&lt;/&gt; z paskiem magnetycznym to wszystkie korzyści jakie daje posiadanie karty żółtej oraz szereg nowych możliwości. Poza kredytem gotówkowym prosto z bankomatu to także:<br>atrakcyjne rabaty oraz udział w specjalnych programach promocyjnych<br>od listopada 2001 r. za pomocą karty będzie można płacić w sklepach<br>UWAGA!<br>Superoferta: Dwie pierwsze wypłaty kredytu za darmo!<br>Nową, niebieską kartę z paskiem magnetycznym otrzymają wyłącznie nasi zaufani klienci - posiadacze karty żółtej &lt;name type="prod"&gt;NonStop&lt;/&gt;.<br>Jeszcze dziś podpisz umowę i prześlij na nasz adres
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego