Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 31.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
prezes dużej huty. Pracownicy resortu skarbu przyznają, że są firmy, których szefowie zarabiają po 50 tys. zł. Do danych o zarobkach zarządów firm nie ma dostępu. Jest to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic w państwowych zakładach pracy. Niedostępna nawet dla ministrów.
zof


Racjonalizatorzy

W Zakładach Chemicznych w Kędzierzynie-Koźlu za racjonalizatorski uznano pomysł przejścia z ręcznego na komputerowe wystawianie faktur - wypłacono 30 tys. zł. W Kopalni Konin wymianę drzwi na przesuwane uznano za wynalazek. W kopalni Rudna wypłacono 465 tys. zł za projekt naprawy szybu górniczego. Wcześniej identyczną technologię kupiono za 15,6 tys. zł.
jp


Janowski zwróci się do UOP
prezes dużej huty. Pracownicy resortu skarbu przyznają, że są firmy, których szefowie zarabiają po 50 tys. zł. Do danych o zarobkach zarządów firm nie ma dostępu. Jest to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic w państwowych zakładach pracy. Niedostępna nawet dla ministrów.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;zof&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Racjonalizatorzy&lt;/&gt;<br><br>W Zakładach Chemicznych w Kędzierzynie-Koźlu za racjonalizatorski uznano pomysł przejścia z ręcznego na komputerowe wystawianie faktur - wypłacono 30 tys. zł. W Kopalni Konin wymianę drzwi na przesuwane uznano za wynalazek. W kopalni Rudna wypłacono 465 tys. zł za projekt naprawy szybu górniczego. Wcześniej identyczną technologię kupiono za 15,6 tys. zł.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Janowski zwróci się do UOP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego