Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Organizacji
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok powstania: 1965
6 resortów, a zastosowanie metody PERT przyczyni się do skrócenia czasu realizacji całego przedsięwzięcia o około 20%, przy nie zwiększonej ilości środków inwestycyjnych. (Kurier Polski)
Spotkania Racjonalizatorów Przemysłu Spożywczego
Zw. Zaw. Pracowników Przemysłu Spożywczego i Cukrowniczego w Katowicach oraz Oddział Wojew. Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przem. Spożywczego, zorganizowały spotkanie aktywu racjonalizatorskiego przemysłu spożywczego województwa Katowickiego. Spotkanie odbyło się w Bielsku-Białej.
Racjonalizatorzy z zakładów przemysłu spożywczego woj. katowickiego mają na swym koncie duży dorobek. W ciągu ostatnich czterech lat zgłoszono 1688 projektów wynalazczych, które dały ponad 24,5 mln zł oszczędności.
Uczestnicy spotkania wysunęli szereg propozycji w kierunku usprawnienia racjonalizacji, co
6 resortów, a zastosowanie metody PERT przyczyni się do skrócenia czasu realizacji całego przedsięwzięcia o około 20%, przy nie zwiększonej ilości środków inwestycyjnych. (Kurier Polski)<br>&lt;tit1&gt;Spotkania Racjonalizatorów Przemysłu Spożywczego&lt;/tit1&gt;<br>Zw. Zaw. Pracowników Przemysłu Spożywczego i Cukrowniczego w Katowicach oraz Oddział Wojew. Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przem. Spożywczego, zorganizowały spotkanie aktywu racjonalizatorskiego przemysłu spożywczego województwa Katowickiego. Spotkanie odbyło się w Bielsku-Białej.<br>Racjonalizatorzy z zakładów przemysłu spożywczego woj. katowickiego mają na swym koncie duży dorobek. W ciągu ostatnich czterech lat zgłoszono 1688 projektów wynalazczych, które dały ponad 24,5 mln zł oszczędności.<br>Uczestnicy spotkania wysunęli szereg propozycji w kierunku usprawnienia racjonalizacji, co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego