Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
jako dawcę życia. Światłość przynoszącą oświecenie i prawdziwą duchową wolność. Światłość, jako panaceum na wszystkie bolączki i utrapienia współczesności, a ta przyznacie chyba sami, nie jest przecież od nich wolna.
Jednakże teraz, w chwili kiedy połączymy się, dzięki światłości, w harmonii ze wszystkimi żywymi, czującymi istotami, na ziemi zapanuje istny raj. Ziszczą się odwieczne pragnienia ludzkości, ziszczą się obietnice wszystkich proroków. To koniec, a zarazem początek! Początek czegoś nowego - lepszego.
Tak to przynajmniej przedstawiają w telewizji.
- Spóźniają się - zauważył Mirek.
- Wcale nie - Anna spojrzała na zegarek - Jest dopiero za pięć dwunasta, nastawiałam rano od radia.
- Już bym chciał, żeby przylecieli - Mirek
jako dawcę życia. Światłość przynoszącą oświecenie i prawdziwą duchową wolność. Światłość, jako panaceum na wszystkie bolączki i utrapienia współczesności, a ta przyznacie chyba sami, nie jest przecież od nich wolna. <br>Jednakże teraz, w chwili kiedy połączymy się, dzięki światłości, w harmonii ze wszystkimi żywymi, czującymi istotami, na ziemi zapanuje istny raj. Ziszczą się odwieczne pragnienia ludzkości, ziszczą się obietnice wszystkich proroków. To koniec, a zarazem początek! Początek czegoś nowego - lepszego. <br>Tak to przynajmniej przedstawiają w telewizji.<br>- Spóźniają się - zauważył Mirek.<br>- Wcale nie - Anna spojrzała na zegarek - Jest dopiero za pięć dwunasta, nastawiałam rano od radia.<br>- Już bym chciał, żeby przylecieli - Mirek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego