Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1998
wspólnych imprezach o zasięgu regionalnym i ponadregionalnym. Wspaniałe i niepowtarzalne przeżycia folklorystyczne i nie tylko. Tworzenie mecenatu dla zespołów regionalnych.
Na Szlaku
Wspólne przedsięwzięcia w zakresie turystyki, sportu i rekreacji. Projekt dotyczy realizacji dwóch dużych przedsięwzięć tj. "Turysta w Regionie" i "Region-Sport-Rekreacja".
Duże masowe imprezy, turniej gmin Regionu, rajd samochodowy to niektóre wydarzenia projektu.

INFORMACJE O REGIONIE
Region Kozła to niewielki obszar położony malowniczo nad rzeką Obrą wśród lasów i jezior na zachodnim skraju Wielkopolski w części Ziemi Lubuskiej. Ciekawa historia tego Regionu sięga czasów średniowiecza.
W dzisiejszych czasach region można traktować w dwóch wymiarach. Jeden to granice administracyjne
wspólnych imprezach o zasięgu regionalnym i ponadregionalnym. Wspaniałe i niepowtarzalne przeżycia folklorystyczne i nie tylko. Tworzenie mecenatu dla zespołów regionalnych.<br>Na Szlaku<br>Wspólne przedsięwzięcia w zakresie turystyki, sportu i rekreacji. Projekt dotyczy realizacji dwóch dużych przedsięwzięć tj. "Turysta w Regionie" i "Region-Sport-Rekreacja".<br>Duże masowe imprezy, turniej gmin Regionu, rajd samochodowy to niektóre wydarzenia projektu.<br><br>&lt;tit&gt;INFORMACJE O REGIONIE&lt;/&gt;<br>Region Kozła to niewielki obszar położony malowniczo nad rzeką Obrą wśród lasów i jezior na zachodnim skraju Wielkopolski w części Ziemi Lubuskiej. Ciekawa historia tego Regionu sięga czasów średniowiecza.<br>W dzisiejszych czasach region można traktować w dwóch wymiarach. Jeden to granice administracyjne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego